Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR,1800-tal: Skogslandskap i brand, olja på duk, 59 x 74,5 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling
Skador, krackelyrer
869947
2021-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här