Serveringsskåp

Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSSKÅP, 1900-tal, bemålat, skåp invändigt med hyllplan, höjd ca 138 cm, 164x35 cm

Slitage, vänster dörr med defekt lås

869950

2021-02-02