FRULS TILPO: Svarta tavlan

FRULS TILPO: Svarta tavlan
FRULS TILPO: Svarta tavlan
FRULS TILPO: Svarta tavlan
FRULS TILPO: Svarta tavlan
FRULS TILPO: Svarta tavlan
FRULS TILPO: Svarta tavlan
FRULS TILPO: Svarta tavlan
FRULS TILPO: Svarta tavlan
FRULS TILPO: Svarta tavlan
FRULS TILPO: Svarta tavlan
FRULS TILPO: Svarta tavlan
FRULS TILPO: Svarta tavlan

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRULS TILPO (född 1960): Svarta tavlan, signerad Fruls Tilpo, olja på duk, 81x100 cm

869957

2021-02-28