Golvfigur Italien leopard

Golvfigur Italien leopard
Golvfigur Italien leopard
Golvfigur Italien leopard
Golvfigur Italien leopard
Golvfigur Italien leopard
Golvfigur Italien leopard
Golvfigur Italien leopard
Golvfigur Italien leopard
Golvfigur Italien leopard
Golvfigur Italien leopard

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVFIGUR, keramik, Italien, 1900-talets mitt, i form av leopard, signerad i godset samt märkt Italy, höjd ca 59 cm

Nagg

869961

2021-01-29