Rökbord Indien

Rökbord Indien
Rökbord Indien
Rökbord Indien
Rökbord Indien
Rökbord Indien
Rökbord Indien
Rökbord Indien
Rökbord Indien

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

RÖKBORD, trä, Indien, 1900-talets andra hälft, oktagonal skiva, inläggningar, höjd ca 52, diameter 50 cm

Slitage

869963

2021-01-29