Natalia Khvostjonkova, oljemålningar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NATALIA KHVOSTJONKOVA (Ryssland, född 1952): (2) Figurkompositioner, signerade och daterade 1991, olja på duk, 65x80 resp. 60x80 cm

Proveniens: Limhamns Konstgalleri

869964

2021-02-28