Brasskärm nyrokoko

Brasskärm nyrokoko
Brasskärm nyrokoko
Brasskärm nyrokoko
Brasskärm nyrokoko
Brasskärm nyrokoko
Brasskärm nyrokoko
Brasskärm nyrokoko
Brasskärm nyrokoko
Brasskärm nyrokoko
Brasskärm nyrokoko

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRASSKÄRM, bemålad, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, broderad scen av historiserande par, skulpterad dekor, tredelad pelarfot, höjd ca 140 cm

Lagningar

869966

2021-01-29