Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRASSKÄRM, bemålad, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, broderad scen av historiserande par, skulpterad dekor, tredelad pelarfot, höjd ca 140 cm
Lagningar
869966
2021-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här