Klubbat för:
1 450 EUR
Utropspris
1 900 EUR
BYRÅ, rokoko, Stockholm ca 1770-tal, fanerad i olika träslag, beslag av förgylld mässing, tre lådor, längd 116, bredd 53, höjd 77 cm
869979
2021-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här