Klubbat för:
740 EUR
Utropspris
800 EUR
VINKYLARE, England tidigt 1800-tal, mahogny fanerad och mässingshandtag, innanför fack för sisternär och flaskor, höjd 66 cm, bredd 47 cm.
Sisternär och flaskor saknas
869982
2021-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här