Engelsk vinkylare tidigt 1800-tal

Klubbat för:

740 EUR

Utropspris

800 EUR

VINKYLARE, England tidigt 1800-tal, mahogny fanerad och mässingshandtag, innanför fack för sisternär och flaskor, höjd 66 cm, bredd 47 cm.

Sisternär och flaskor saknas

869982

2021-01-31