Rökbord orientaliskt

Rökbord orientaliskt
Rökbord orientaliskt
Rökbord orientaliskt
Rökbord orientaliskt
Rökbord orientaliskt
Rökbord orientaliskt
Rökbord orientaliskt
Rökbord orientaliskt
Rökbord orientaliskt
Rökbord orientaliskt
Rökbord orientaliskt
Rökbord orientaliskt

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖKBORD, skiva i mässing, orientaliskt, 1900-tal, höjd ca 55, diameter ca 77 cm

Smärre slitage

869988

2021-01-29