Urverk 1800-tal

Urverk 1800-tal
Urverk 1800-tal
Urverk 1800-tal
Urverk 1800-tal
Urverk 1800-tal
Urverk 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

URVERK, 1800-tal, allmoge, trä, lod samt pendel medföljer

Zustandsbeschreibung

Slitage

869994

2021-01-29