Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
URVERK, 1800-tal, allmoge, trä, lod samt pendel medföljer
Zustandsbeschreibung
Slitage
869994
2021-01-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner