Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD, barockstil, 1800-tal, mörkbetsad ek, senare skiva, höjd ca 76, 200x84 cm
Slitage, märken, kompletteringar
869995
2021-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här