Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BORD, barockstil, 1800-tal, mörkbetsad ek, senare skiva, höjd ca 76, 200x84 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, märken, kompletteringar
869995
2021-01-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner