Bord barockstil

Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BORD, barockstil, 1800-tal, mörkbetsad ek, senare skiva, höjd ca 76, 200x84 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, märken, kompletteringar

869995

2021-01-29