Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ATELJE LYKTAN, bordslampa, 1900-talets mitt, krom och bemålad metall, skinnklädd fot
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
869996
2021-01-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner