Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
BARBRO NILSSON, "Blåbär", matta, Märta Måås-Fjetterström, formgivningsår 1943, gobelängteknik, signerad BN AB MMF, ca 173x101 cm
Fransar med smärre slitage
870000
2021-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här