Vytautas Kasiulis litografi

Vytautas Kasiulis litografi
Vytautas Kasiulis litografi

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

VYTAUTAS KASIULIS (Litauen, 1918-1995) Musikanter, signerad och daterad 1956 samt knstnärens egen utgåva, ca 40x57 cm

870005

2021-02-02