1 600 SEK
2 000 SEK
ALFRED VICKERS (England 1853-1907): Stadsvyer, ett par, signerade A Vickers, varav en daterad 1898, olja på duk, 30,5x25,5 cm vardera
Ytsmuts, ramskador
870047
2021-02-28
Har du ett liknande föremål att sälja? Gör en kostnadsfri värdering här