Alfred Vickers, Stadsvyer, ett par, olja

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALFRED VICKERS (England 1853-1907): Stadsvyer, ett par, signerade A Vickers, varav en daterad 1898, olja på duk, 30,5x25,5 cm vardera

Ytsmuts, ramskador

870047

2021-02-28