Göran Malvall KA72

Göran Malvall KA72
Göran Malvall KA72
Göran Malvall KA72
Göran Malvall KA72
Göran Malvall KA72
Göran Malvall KA72
Göran Malvall KA72
Göran Malvall KA72
Göran Malvall KA72
Göran Malvall KA72
Göran Malvall KA72
Göran Malvall KA72

Klubbat för:

3 200 SEK

4 000 SEK

GÖRAN MALMVALL, skåp, "KA72", 2 st, för Karl Andersson & Söner, fanérad med körsbär, bestående av 1 vitrinskåp samt 1 skåp, invändigt med hyllplan, beslag i borstat stål, märkta på baksida, höjd ca 202, 80x35 respektive 40x35 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis med fanérskador

870049

2021-02-04