Göran Malvall KA72
Klubbat för:
3 200 SEK
4 000 SEK
GÖRAN MALMVALL, skåp, "KA72", 2 st, för Karl Andersson & Söner, fanérad med körsbär, bestående av 1 vitrinskåp samt 1 skåp, invändigt med hyllplan, beslag i borstat stål, märkta på baksida, höjd ca 202, 80x35 respektive 40x35 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis med fanérskador
870049
2021-02-04