Klubbat för:
160 EUR
Utropspris
200 EUR
FOLKE OHLSSON, FÅTÖLJ, Trensums, 1950-/60-tal, lös stoppad plymå, klädsel av textil, bredd 80 cm, sitthöjd 40 cm, höjd 95 cm.
Smärre åldersrelaterat slitage
870070
2021-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här