Fåtölj Folke Ohlsson 1950-/60-tal

Klubbat för:

160 EUR

Schätzwert

200 EUR

Beschreibung

FOLKE OHLSSON, FÅTÖLJ, Trensums, 1950-/60-tal, lös stoppad plymå, klädsel av textil, bredd 80 cm, sitthöjd 40 cm, höjd 95 cm.

Zustandsbeschreibung

Smärre åldersrelaterat slitage

870070

2021-01-31