Nikolaj Vostrikov, oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

NIKOLAJ VOSTRIKOV (Ryssland, född 1949): Figurkomposition med dam, hund och flygplan, signerad, olja på duk, ca 50x61 cm

Proveniens: Limhamns Konstgalleri

870079

2021-02-03