Klubbat för:
700 SEK
1 500 SEK
NIKOLAJ VOSTRIKOV (Ryssland, född 1949): Figurkomposition med dam, hund och flygplan, signerad, olja på duk, ca 50x61 cm
Proveniens: Limhamns Konstgalleri
870079
2021-02-03