EWÅ golvlampa

EWÅ golvlampa
EWÅ golvlampa
EWÅ golvlampa
EWÅ golvlampa
EWÅ golvlampa
EWÅ golvlampa
EWÅ golvlampa
EWÅ golvlampa

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EWÅ, 1900-talets andra hälft, golvlampa, Värnamo, mässing, märkt, höjd inkl. skärm ca 150 cm

Smärre bruksslitage

870081

2021-01-27