Severin Nilsson

Severin Nilsson
Severin Nilsson
Severin Nilsson
Severin Nilsson

Klubbat för:

10 500 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

SEVERIN NILSSON (1846-1918): Skördelandskap, olja på duk, signerad, 68,5 x 99,5 cm.

Kuntoraportti

Krackelyr.

870091

Päivämäärä:

2021-02-07