Severin Nilsson
Klubbat för:
10 500 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
SEVERIN NILSSON (1846-1918): Skördelandskap, olja på duk, signerad, 68,5 x 99,5 cm.
Kuntoraportti
Krackelyr.
870091
Päivämäärä:
2021-02-07