Okänd konstnär olja på duk,

Okänd konstnär olja på duk,
Okänd konstnär olja på duk,
Okänd konstnär olja på duk,
Okänd konstnär olja på duk,

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, signerad, hamnmotiv från medelhavsstad, 33x41 cm.

Mindre fläckar och något slitage.

870097

2021-02-07