Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KJELL ROSÉN (1909-1982): olja på duk, blomsterstilleben, signerad, 65x47 cm.
Smärre slitage.
870100
2021-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här