Kjell Rosén oljemålning

Kjell Rosén oljemålning
Kjell Rosén oljemålning
Kjell Rosén oljemålning
Kjell Rosén oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KJELL ROSÉN (1909-1982): olja på duk, blomsterstilleben, signerad, 65x47 cm.

Smärre slitage.

870100

2021-02-07