Sven Lidberg oljemålning

Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN LIDBERG (1929-2009): "Gatuvy" signerad, olja på pannå, ca 34x24 cm

870101

2021-01-27