Sven Lidberg oljemålning
2021-01-27
870101
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN LIDBERG (1929-2009): "Gatuvy" signerad, olja på pannå, ca 34x24 cm