Okänd konstnär akvarell

Okänd konstnär akvarell
Okänd konstnär akvarell

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OKÄND KONSTNÄR, akvarell, 1900-talets första hälft, signerad Tage Sahlin, motiv med tornerspel, 35x27 cm.

Mindre fläckar, ej examinerad ur ram.

870105

2021-02-07