Okänd konstnär 1800-tal

Okänd konstnär 1800-tal
Okänd konstnär 1800-tal
Okänd konstnär 1800-tal
Okänd konstnär 1800-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, 1800-tal, torghandel, 28x37 cm.

Åldersrelaterat ytslitage, retuscher, ställvis krackelyr.

870106

2021-02-07