Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, 1800-tal, torghandel, 28x37 cm.
Åldersrelaterat ytslitage, retuscher, ställvis krackelyr.
870106
2021-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här