Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
THEODORE SCHOOP, Bernard Bloch, "La Fortune", jugend, omkring år 1900, glaserad keramik, signerad i godset, märkt "BB 7748" i godset, höjd 46 cm
Krackelyr
870118
2021-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här