Theodore Schoop Bernard Bloch "La Fortune"

Theodore Schoop Bernard Bloch
Theodore Schoop Bernard Bloch
Theodore Schoop Bernard Bloch
Theodore Schoop Bernard Bloch
Theodore Schoop Bernard Bloch
Theodore Schoop Bernard Bloch
Theodore Schoop Bernard Bloch
Theodore Schoop Bernard Bloch
Theodore Schoop Bernard Bloch
Theodore Schoop Bernard Bloch
Theodore Schoop Bernard Bloch
Theodore Schoop Bernard Bloch

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

THEODORE SCHOOP, Bernard Bloch, "La Fortune", jugend, omkring år 1900, glaserad keramik, signerad i godset, märkt "BB 7748" i godset, höjd 46 cm

Krackelyr

870118

2021-01-31