Guldhänge med sigill

Guldhänge med sigill
Guldhänge med sigill
Guldhänge med sigill
Guldhänge med sigill
Guldhänge med sigill
Guldhänge med sigill
Guldhänge med sigill
Guldhänge med sigill

Klubbat för:

300 EUR

300 EUR

HÄNGE MED SIGILL, agat intaglio, 14K guld, höjd 20 mm, vikt ca 2,5 g, 1800-tal.

Åldersrelaterat bruksslitage.

870138

2021-01-31