Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
SKÄNK, 1960-tal, teakfanér, två skjutdörrar, invändigt med hyllplan samt besticklådor, 4 lådor, höjd ca 132, 150x43 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage
870140
2021-02-03