Etnografica

Etnografica
Etnografica
Etnografica
Etnografica
Etnografica
Etnografica
Etnografica
Etnografica
Etnografica
Etnografica

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ETNOGRAFIKA, 3 dlr, ödelliknande djur, huvud monterat på sockel i trä, dessa två i ben, dosa i bemålat horn, ödlans längd ca 23 cm

Proveniens: Lars Tesch (1913-1995)

Sprickor, slitage

870148

2021-02-03