Sergej Podrez, oljemålningar

Sergej Podrez, oljemålningar
Sergej Podrez, oljemålningar
Sergej Podrez, oljemålningar
Sergej Podrez, oljemålningar
Sergej Podrez, oljemålningar
Sergej Podrez, oljemålningar

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERGEJ PODREZ (Ryssland, född 1954): (2) Figurkompositioner, signerade S. Podrez, Sintez 91, a tergo betitlade ´Glasregn´, ´Våren efter natten´, olja på duk, 33x41 cm

Proveniens: Limhamns Konstgalleri

870153

2021-01-27