Väggspegel 1900-tal

Väggspegel 1900-tal
Väggspegel 1900-tal
Väggspegel 1900-tal
Väggspegel 1900-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

800 SEK

VÄGGSPEGEL, 1900-tal, med blyinfattat glas, ca 116x81 cm

Bruksslitage

870163

2021-02-03