Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
SKÅP, på benställning, 1800-talets mitt, ek, nyrenässansstil, beslag i mässing, höjd ca 109, 70x57 cm
Slitage, renoverad, nytt beslag
870167
2021-01-30