Skåp på benställning

Skåp på benställning
Skåp på benställning
Skåp på benställning
Skåp på benställning
Skåp på benställning
Skåp på benställning
Skåp på benställning
Skåp på benställning
Skåp på benställning
Skåp på benställning

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

SKÅP, på benställning, 1800-talets mitt, ek, nyrenässansstil, beslag i mässing, höjd ca 109, 70x57 cm

Slitage, renoverad, nytt beslag

870167

2021-01-30