Väggspegel med konsolbord

Väggspegel med konsolbord
Väggspegel med konsolbord
Väggspegel med konsolbord
Väggspegel med konsolbord
Väggspegel med konsolbord
Väggspegel med konsolbord
Väggspegel med konsolbord
Väggspegel med konsolbord

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

VÄGGSPEGEL MED KONSOLBORD, 1900-tal, spegelns mått, bordet med lös stenskiva, 132x63 cm

Bruksslitage, nyckel saknas

870174

2021-02-03