Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1900-talets andra hälft, 3-sits, lösa rygg- och sittplymår, svart skinnklädsel, märkt Mio, sitthöjd ca 40, 190x80 cm

Bruksspår samt åldersrelaterat slitage, torr stoppning, patina på skinn

870179

2021-02-04