Nadezda Streltsova oljemålning
Valmis
2021-01-28
870206
| Korkein tarjous | 14 500 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): "Ballerina", signerad Streltsova, olja på duk, daterad a tergo 2018, ca 50x40 cm, oramad