Oljemålning Augus Hagborg
Closed
2021-02-05
870209
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
AUGUST HAGBORG (1852-1921): Par, Dalarna, akvarell 33x24 cm, ej signerad
Intygad a tergo Göteborgs museum 1940