ASKO Hyllsystem

ASKO Hyllsystem
ASKO Hyllsystem
ASKO Hyllsystem
ASKO Hyllsystem
ASKO Hyllsystem
ASKO Hyllsystem
ASKO Hyllsystem
ASKO Hyllsystem
ASKO Hyllsystem
ASKO Hyllsystem
ASKO Hyllsystem
ASKO Hyllsystem

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKHYLLA, 4 delar, 1900-tal, Askol, Finland, bestående av 4 st sektioner varav en med underskåp, flyttbara hyllplan, mått för 1 sektion: höjd ca 201 cm, 80x35 cm

Bruksslitage

870212

2021-02-03