Piedestal
Vollendet
2021-02-06
870228
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 800 SEK |
PIEDESTAL, 1900-tal, bronserad, sten, höjd 73 cm
Skada på fot, nagg, delvis senare bronsering