Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets början, ek, barockstil, skulpterad dekor, stoppad sits och rygg, klädsel i gyllenläder, sitthöjd ca 47, totalhöjd 136 cm
Brukslitage
870239
2021-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här