Karmstolar barockstil

Karmstolar barockstil
Karmstolar barockstil
Karmstolar barockstil
Karmstolar barockstil
Karmstolar barockstil
Karmstolar barockstil
Karmstolar barockstil
Karmstolar barockstil
Karmstolar barockstil
Karmstolar barockstil
Karmstolar barockstil
Karmstolar barockstil

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets början, ek, barockstil, skulpterad dekor, stoppad sits och rygg, klädsel i gyllenläder, sitthöjd ca 47, totalhöjd 136 cm

Brukslitage

870239

2021-01-29