Spegel 1800-tal

Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal

Klubbat för:

11 000 SEK

15 000 SEK

SPEGEL med konsolbord, senempire, 1800-talets första hälft, förgylld samt bronserad, lyrformad dekor, sockel med imitationsmåleri, stenskiva, spelgen med sigillmärkning, spegelns mått 182x68, konsolens höjd 74, 81x38 cm

Skadat krön, slitage och smärre skador

870243

2021-01-28