Zvi Milshtein oljemålning

Zvi Milshtein oljemålning
Zvi Milshtein oljemålning
Zvi Milshtein oljemålning
Zvi Milshtein oljemålning
Zvi Milshtein oljemålning
Zvi Milshtein oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ZVI MILSHTEIN (Moldavien född 1934) Komposition med ansikten, signerad, olja på plåt, monterad på glas i ram, plåtens diameter ca 35 cm

870245

2021-02-03