Karl-Erik Ekselius matbord

Karl-Erik Ekselius matbord
Karl-Erik Ekselius matbord
Karl-Erik Ekselius matbord
Karl-Erik Ekselius matbord
Karl-Erik Ekselius matbord
Karl-Erik Ekselius matbord
Karl-Erik Ekselius matbord
Karl-Erik Ekselius matbord
Karl-Erik Ekselius matbord
Karl-Erik Ekselius matbord
Karl-Erik Ekselius matbord
Karl-Erik Ekselius matbord
Karl-Erik Ekselius matbord
Karl-Erik Ekselius matbord
Karl-Erik Ekselius matbord
Karl-Erik Ekselius matbord

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATBORD, JOC, 1960-tal, teak, skyltmärkning, KARL-ERIK EKSELIUS, stolar, 4 st, JOC, 1960-tal, teak, stoppad sits och rygg, ljus klädsel i imitationsläder, undertill med märkning, bordetsmått höjd ca 73, 160x90, 2 iläggssivor 50, sitthöjd ca 43 cm

Bordet med märken och fläckar, stolarnas klädsel med slitage och fläckar

870247

2021-01-29