Figuriner Lladro

Figuriner Lladro
Figuriner Lladro
Figuriner Lladro
Figuriner Lladro
Figuriner Lladro
Figuriner Lladro
Figuriner Lladro
Figuriner Lladro
Figuriner Lladro
Figuriner Lladro
Figuriner Lladro
Figuriner Lladro
Figuriner Lladro
Figuriner Lladro

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURINER, 11 st, porslin, 1900-talets andra hälft, Lladro, höjd ca 8-29 cm

mindre nagg

870265

2021-02-03