Konsolbord 1900-talets andra hälft
Vollendet
2021-01-29
870272
| Höchstes Gebot | 900 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
KONSOLBORD, 1900-talets andra hälft, med stenskivor, förgyllt, dekor i pastellage, höjd ca 65, 72x26 cm
Pastellageskador och bortfall, ostadigt